Nedostal ma:)

Autor: Helena Smihulova Laucikova | 8.4.2011 o 17:02 | Karma článku: 11,48 | Prečítané:  2095x

Prosím vás, kde je tu nejaké nákupné centrum,  oslovil ma na námestí  mladý muž,  s veľkou  taškou cez rameno.   Môže byť Tesco, pýtam sa? Výýborne! Niečo vám prezradím, tajomne  mi naznačil a pridal široký pomajbovský úsmev.   V najbližšej dobe tam otvárame  novú  francúzsku predajňu s originálnymi francúzskymi parfémami, ešte ich nikde nekúpite!

Máte veľké šťastie, za ochotu vám  môžem ukázať pár vzoriek a výnimočne aj ..... Nechcem nič ani za výhodnú cenu, dokonca  nechcem nič ani zadarmo, povedala som mu. Chcem mať od vás pokoj, to som si len pomyslela. Povedala som to normálne, dokonca mierne pobavená, aha, ako dobre si vybral obeť /mňa/. Práve som sa pozerala do výkladu bižutérie a tvárila sa, skrátka, nadchýňala som sa, ktovie, či som aj nehíkala od nadšenia nad čačkami,  priam som  si  koledovala o jeho  obchodný záujem podobného sortimentu.

Chvíľu sme si priamo pozerali do očí. Čojaviem, či nie,  aj desať sekúnd. Odhadovali sme sa navzájom, ako dvaja súperi, kto z koho. Zrazu sa mi zdalo, že vo vzduchu pribudlo mierne napätie a niekde v pozadí som tušila iskrenie. /Nieé, mohol byť môj vnuk:)/. On mi  nechce len predať nejakú smradľavú  haraburdu, chce jednoducho nado mnou zvíťaziť a  začína ho to baviť, lebo vycítil silného  protivníka. On vedel, že ja to viem a ja som vedela, že on to vie, že viem. Ring voľný:)

Prvý zásah som mu  uštedrila, keď som parfém, ktorým mi „označkoval" jedno zápästie, nechala znalecky chvíľu pôsobiť, zamávala rukou, krátko priložila k nosu, vysvetlila som jeho zloženie a  že nemám toľko času, aby som  čakala kým sa rozvinie srdce parfému a potom zhodnotila základ vône.

Druhým som ho trafila, na veľmi citlivom mieste, keď som mu povedala, že  ma veľmi zle odhadol typovo a tento druh vône je pre mladé dievča. Nájdite niečo, čo by ma vystihovalo a počiarkovalo moju ženskú  zrelosť, šarm a eleganciu! :)

Takú, žiaľ, neviem nájsť. Považovala som to drvivý protiúder, lebo sa  pritom pobavene usmieval, akože mne už nepomôže nič,  ani žiadna vôňa!   Dobrý bol, musím uznať. Prosím, vyskúšajme ešte túto, povedal.  Obrad značkovania  sa zopakoval na druhej ruke. No? Nedočkavo sa na mňa pozrel. Pánska vôňa, skonštatovala som. Dobrá ste, povedal. Ak by ste súhlasili, tak jedine vám, že ste taká výnimočná,  by som dal  celú sadu, fakt, celú sadu a  za symbolickú cenu. Zrazu som začala v duchu rozmýšľať, že to by nebola zlá kúpa.

Môj muž má zvláštny dar, prísť v pravý čas, keď ho potrebujem. Nič nekupuj, už  zďaleka  na mňa kričal!!! V poslednej chvíli, lebo fakt bol ten predavač dobrý, skoro ma dostal:)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Branci pýtajú peniaze na domobranu. Končia na súkromnom účte

Výzvou na posielanie finančných príspevkov sa už zaoberá polícia.

KOMENTÁRE

Zmizne dôkaz o krytí Bašternáka?

Inšpekcia koná, akoby kryla ľudí, ktorí vlani zmarili raziu u developera.


Už ste čítali?