Francúz Pierr P.

Autor: Helena Smihulova Laucikova | 9.11.2011 o 13:08 | Karma článku: 7,58 | Prečítané:  2198x

Prvýkrát som si  ho všimla, úplne náhodou,  pred nákupným centrom. Ležérne postával  medzi ostatnými, očividne na niekoho čakal.  Celý čierny,  iba pár drobných  šedivo-kovových, ale veľmi decentných  doplnkov. Šarmantný kus, vyzerá tak hravo  francúzsky, pomyslela som si.   Zozadu som ho nevidela, nechcela som to preháňať so záujmom, ale zadok mal tiež peknú líniu. Trošku mi prekážalo, že je nízky a celý akýsi šťúply, s tým by som mohla mať problém.

Na druhý deň som ho videla v pohybe. Elegantne  sa  mihol okolo mňa,  s istotou prekľučkoval medzi ľuďmi,  bystrý, s rýchlymi reakciami.  Všetky ženy sa za ním otáčali s túžbou ovládnuť ho.  Veľmi dobre vyzeral.  Nemohla som na neho  zabudnúť. V duchu  som sa videla, ako  v ňom sedím.    Ja sa poznám, keď sa mi niečo, alebo niekto naozaj páči, jediný spôsob,  ako sa zbaviť nutkavého myslenia ne neho, alebo na to, je podrobiť ho skúške.

Prišlo to až tak ďaleko, že mal už aj meno,  Pierr Peugeot.  Uznáte, ak má niekto meno, dokonca  máte na vizitke kontakt, tak potom to je prvý krok, že neodoláte pokušeniu a necháte sa zviesť:) Jedného pekného dňa zastal  pri mne, ticho priadol  a povedal, prevezieme sa spolu. Nastúpila som. To bude jazda, na akú budeš pamätať, splním Ti každé prianie, zavrčal.   Sedelo sa mi príjemne, presne ako to mám rada, ani príliš tvrdo, ani mäkko. Pustil hudbu, zapol klimatizáciu. Aj na dotyk bol veľmi príjemný, všade, kde som len  dosiahla.  Jemne pridával, uberal, potom znovu  zrýchlil do najvyšších otáčok. Ideme ku mne domov,  povedala som. Uvidíme, či sa bude páčiť môjmu mužovi, či mi ho odsúhlasí, predsa len,  boli by sme traja.

V živote neprekročí  prah garáže! Vedela som , že to povie. Že sa ku mne nehodí, že je pre mladšie a že mne treba spoľahlivejšieho partnera na cestu, nie francúzskeho mestského frajera. Potrebuješ niekoho, kto    sa vydriape aj hore  zasneženým svahom  k nášmu domu na kopci a hlavne, že si neoškrie svoj fajnový nos, alebo zadok, keď bude vchádzať  do našej  garáže,  s exluzívnym  sklonom, dole.  Tušila som to, sklamane som povedala.  A keby aj vošiel, tak viac už nevyjde  a ak  mi má auto slúžiť, tak musím s ním z garáže vyjsť von,  múdro  som dodala:)   A tak môj vzťah  so šarmantným Francúzom skončil skôr ako začal, lebo som ešte nestihla z lásky k nemu osprostieť.

Keď som vliekla v ruksaku nákupy hore kopcom, nečakane ma oslovil   vysoký a dobre stavaný Japonec, Su su ki, či mi môže pomôcť.   Tento by v zime aj sneh mohol poodhŕňať,  tak dobre je stavaný a  keby prišlo na  najhoršie aj dve vrecia švábky si vyhodí na chrbát a vyvlečie hore kopcom a hlavne vojde do garáže /aj z/ s ľahkosťou ,   nebude sa vykrúcať a chcieť sa vyšmyknúť ,  pomyslela som si. A pritom vyzerá  veľmi mužne a elegantne  v čiernom .    A pretože je ochotný vliecť  lyže, kočík, dokonca aj mužov bicykel, má to dobré nielen u mňa, ale v celej rodine. No, ale nie je to Francúz:)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Najdlhšia bytovka na svete je vo Viedni a má meno po Marxovi. Je radosť v nej žiť

Nie je špinavá ani nebezpečná, hoci sú v nej sociálne byty. Nezamestnaní v nej bývajú vedľa profesorov.

EKONOMIKA

Slovák vytvoril nový dizajn pre TANAP, majú oň záujem

Baví ho, keď sa môže podieľať propagácii Slovenska.

BRATISLAVA

Bratislava porastie do výšky, budovy zmenia panorámu

V Bratislave rýchlym tempom pribúdajú výškové budovy.


Už ste čítali?